ВАЖНО! Във връзка със създалото се извънредно положение и разпространението на вируса Covid-19
Здравейте, приятели и пациенти! Във връзка със създалото се извънредно положение и разпространението на вируса Covid-19,клиника СитиДент обявява, че ще работи само със спешни пациенти! За целта оставаме да работим в намален състав и сме взели драконовски мерки за защита на вас пациентите и нас лекарите и сестрите.Използваме защитни облекла, маски.....
Здравейте, приятели и пациенти!
Във връзка със създалото се извънредно положение и разпространението на вируса Covid-19, клиника СитиДент обявява, че ще работи само със спешни пациенти!
За целта оставаме да работим в намален състав и сме взели "драконовски" мерки за защита на вас пациентите и нас лекарите и сестрите. Използваме защитни облекла, маски, шлемове и ръкавици. Всички повърхности се дезинфекцират непрекъснато, а ръцете на пациентите се напръскват с алкохолен разтвор. На всички пациенти мерим температурата преди влизане.
Молим ви да идвате при нас само по спешност!
Не знаем дали взетите мерки ще успеят да защитят нас и вас на 100%, но полагаме усилия да ви лекуваме във време на пандемия.
Призоваваме всички вас да бъдете отговорни!
Можете да запазите час на тел.:089 302 0920
